Urządzenia do modelowania sylwetki

Klienci gabinetów beauty szukają sposobu na osiągnięcie szczupłej i jędrnej sylwetki przy minimalnym wysiłku. Takie zabiegi poprawiają nie tylko wygląd, ale także samopoczucie.

POLINIC oferuje profesjonalne urządzenia do modelowania sylwetki, dzięki którym oferta Twojego salonu piękności będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Mamy urządzenia do odchudzania oparte na kriolipolizie, jak również maszyny wyszczuplające i modelujące mięśnie na bazie technologii HIFEM. Szeroki wybór produktów, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny to najlepsze powody, by korzystać z naszej oferty. Sprawdź i przekonaj się, że mamy urządzenia, dzięki którym zwiększysz swoją przewagę na rynku i zyskasz nowych klientów.

Czym są profesjonalne urządzenia do modelowania sylwetki?

Maszyny do modelowania sylwetki przeznaczone do profesjonalnego użytku w gabinetach beauty to sprzęt którego celem jest osiągnięcie szczupłej i jędrnej sylwetki bez żadnego wysiłku, bez diety i bez wyrzeczeń. Urządzenia te działają w oparciu o różne metody, jednakże efektem zabiegów, które się wykonuje przy ich udziale jest:

 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • wyrzeźbienie mięśni,
 • poprawa jędrności skóry,
 • modelowanie poszczególnych partii ciała,
 • usuwanie rozstępów czy cellulitu.

Działając za pomocą różnych technologii, urządzenia docierają do głębokich warstw skóry bądź mięśni i wywołują w nich reakcje, których nie sposób osiągnąć przy pomocy, np. kosmetyków, diety czy nawet długotrwałych ćwiczeń.

Maszyny do modelowania sylwetki - nasza oferta

Misją POLINIC jest dostarczanie najwyższej jakości urządzeń dla branży beauty w możliwe najlepszych cenach. W ofercie znajdują się sprawdzone urządzenia o potwierdzonej skuteczności, cieszące się doskonałymi opiniami wśród użytkowników.

Obecnie oferujemy następujące maszyny do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki:

 • EMS SPECTRE 5000 W,
 • EMS Spectre RF 3500 W,
 • Fala radiowa Deep Wave 448 kHz,
 • Inner Rollerball Slimming System,
 • KRIOLIPOLIZA Cool Glamor 360°,
 • MediShape M-360,
 • Pneumatyczna fala uderzeniowa 10 Bar.

Klientom zapewniamy szkolenie z obsługi urządzeń oraz wsparcie techniczne.

Urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej - wybierz najlepsze

Szeroka gama produktów opartych o różne technologie daje możliwość włączenia do oferty skutecznych zabiegów odchudzających i modelujących. Klientów zainteresowanych poszczególnymi maszynami zachęcamy do zapoznania się z opisem produktów lub bezpośredniego kontaktu z nami. Z przyjemnością fachowo doradzimy optymalne rozwiązania.

POLINIC to miejsce, w którym stawiamy na indywidualne potrzeby, by każdy zakup był udany. Doskonale rozumiemy, że kupno urządzeń do modelowania sylwetki jest niemałym jednorazowym wydatkiem. Dlatego umożliwiamy również leasing maszyn.

Zapewniamy bezpieczny transport na terenie całej Polski.

Nowości

Bezpieczna Dostawa

Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport sprzętu na terenie całej Polski odpowiednio zabezpieczoną dostawą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl