Urządzenia do depilacji laserowej

Zabiegi depilacji laserowej należą do najczęściej wykonywanych w salonach beauty. Klienci i klientki gabinetów kosmetycznych marzą o gładkiej i pozbawionej niechcianego owłosienia skórze.

POLINIC oferuje najnowocześniejsze urządzenia do depilacji laserowej, które zapewniają doskonałe efekty oraz bezpieczeństwo stosowania. Depilatory laserowe od uznanych producentów są dostępne w atrakcyjnej cenie, a zatem, prowadząc gabinet kosmetyczny, masz możliwość powiększenia swojej oferty o poszukiwaną usługę przy stosunkowo niewielkich nakładach. To inwestycja, która szybko się zwróci. Poznaj naszą ofertę i wybierz najefektywniejsze lasery diodowe do depilacji.

Czym są urządzenia do depilacji laserowej?

Depilatory laserowe to innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które wykorzystują energię świetlną, aby wnikać w głąb skóry i niszczyć cebulki włosów. Dzięki temu depilacja staje się skuteczna i przynosi trwałe rezultaty.

Urządzenia do depilacji laserowej do profesjonalnego użytku sprawdzają się przy każdego rodzaju owłosieniu - bez względu na kolor - oraz w przypadku każdego fototypu i grubości skóry. Wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, braku dyskomfortu u osoby poddawanej zabiegowi i maksymalnej precyzji.

Lasery diodowe do depilacji - nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze, trzywiązkowe depilatory laserowe do profesjonalnego użytku. Wszystkie sprzęty pochodzą od renomowanego producenta - marki Velar, która zyskała uznanie wśród pracowników z branży beauty na całym świecie.

Obecnie oferujemy następujące maszyny do depilacji laserowej:

  • Laser diodowy Velar 1200 pro,
  • Laser diodowy Velar 2000 pro z dwiema głowicami.

Urządzenia stanowią najnowocześniejszą interpretację skutecznej depilacji laserowej dostępnej dla każdego.

Ile kosztują profesjonalne depilatory laserowe?

Misją POLINIC jest dostarczanie najwyższej jakości sprzętu w atrakcyjnych cenach. Dlatego oferujemy urządzenia do depilacji wyróżniające się doskonałym stosunkiem wartości do kosztu zakupu. Co równie ważne, kupujący u nas Klienci maja możliwość skorzystania z leasingu, zatem istnieje możliwość wykonywania usług na sprzęcie i finansowania rat dzięki przeprowadzonym zabiegom.

Laserowe depilatory - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Urządzenie do depilacji laserowej to inwestycja, która może szybko się zwrócić, jednakże wybór sprzętu powinna poprzedzić analiza kilku kwestii, by wybór był w pełni zadowalający. Oto aspekty wymagające analizy:

  1. Technologia i rodzaje lasera. Istnieje wiele różnych technologii laserowych do depilacji, takich jak diodowe, aleksandrytowe czy Nd:YAG. Zastanów się, która technologia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom klientów.
  2. Parametry urządzenia. Sprawdź, jakie parametry oferuje urządzenie, takie jak moc lasera, długość fali, wielkość spotu czy liczba impulsów na sekundę. Im lepsze parametry, tym skuteczniejsze i szybsze będą zabiegi.
  3. Bezpieczeństwo. To kluczowy parametr dla Ciebie. Upewnij się, że urządzenia posiadają odpowiednie zabezpieczenia, takie jak chłodzenie skóry, które minimalizuje ryzyko poparzeń lub uszkodzeń tkanek.
  4. Łatwość obsługi. Przed zakupem sprawdź, czy możesz skorzystać z profesjonalnego szkolenia z obsługi urządzenia oraz czy otrzymasz wsparcie techniczne w przypadku wystąpienia problemów.
  5. Jakość. Postaw na sprzęt od renomowanego producenta cieszącego się dobrymi opiniami wśród użytkowników. Znana marka to również dostęp do serwisu gwarancyjnego oraz części zamiennych.

Urządzenia do depilacji laserowej do gabinetów kosmetycznych - POLINIC

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości sprzętu dla branży beauty. Oferujemy urządzenia, które cieszą się uznaniem wśród użytkowników, a jednocześnie są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Służymy wszelką pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań.

Nowości

Bezpieczna Dostawa

Bezpieczna Dostawa

Oferujemy swoim klientom transport sprzętu na terenie całej Polski odpowiednio zabezpieczoną dostawą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl